Policiji od jutros predato više oružja nego tokom cele prethodne kampanje
11
8
Vreme čitanja: oko 1 min.
MUP je pozvao građane da od danas do 8. juna predaju nelegalno oružje, municiju i eksplozivne naprave
Foto: Pixabay
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopšilo je da je od jutros predato 1.500 komada oružja, 50.000 metaka, preko 100 bombi, zolja i drugog oružja.
To je, kako se dodaje u saopštenju, više nelegalnog oružja nego što je predato tokom cele prethodne kampanje.
Preporučujemo
Biće toplije za 20 stepeni: Srbiju od ovog datuma očekuje osetnije otopljenje, sneg će se naglo topiti
Čuveni američki film povezan je sa Srbijom: Jedan od najpoznatijih simbola stradanja se prikazuje u projekciji
MUP je pozvao građane da od danas do 8. juna predaju nelegalno oružje, municiju i eksplozivne naprave, bilo lično ili pozivom policiji da po neregistrovano oružje dođe.
Dodaju da svakoga dana od 7 do 19 časova građani mogu predati neregistrovano oružje, bilo da je reč o oružju koje po zakonu ne može biti u posedu građana (automatske puške i minsko-eksplozivna sredstva), kao i kratko i dugačko poluatomatsko vatreno oružje.
(Telegraf.rs)