Dvojica biciklista povređena u udesu u Novom Sadu: Vozač, koji ih je pokosio, pobegao sa mesta nesreće
0
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Mladići od 19 i 24 godine su u svesnom stanju zbrinuti na licu mesta i prevezeni na hirurgiju Urgentnog centra KCV
Foto-ilustracija: Shutterstock
Dvojica biciklista povređeni su večeras u Veterničkoj ulici u Novom Sadu oko 21.30 časova, navodi 021.rs.
Njih je oborio vozač automobila.
Preporučujemo
Da li ste videli Ivu? Šesnaestogodišnjakinja nestala pre više od mesec dana! Igor Jurić ranije otkrio detalje!
Da li se razoran zemljotres u Venecueli mogao predvideti? Milovanović otkrio da li postoji opasnost za Srbiju
Portparol novosadske Hitne pomoći doktor Zoran Krulj kaže za 021.rs da su mladići od 19 i 24 godine u svesnom stanju zbrinuti na licu mesta i prevezeni na hirurgiju Urgentnog centra Kliničkog centra Vojvodina.
Hitna pomoć je intervenisala na poziv policije.
Kako navodi 192_rs, u nesreći je učestvovao kombi, a vozač je navodno pobegao sa mesta nesreće.
(Telegraf.rs)