"Audijem" se zakucala u policijska kola: Oni krenuli na intervenciju, a ona im oduzela prvenstvo prolaza
4
4
Vreme čitanja: oko 1 min.
Stanje učesnika nije poznato
U Novom Sadu na uglu Hadži Ruvimove i Ilije Birčanina, došlo je do saobraćajne nezgode u kojoj su učestvovali "audi" i policijska kola.
Prema pisanju Instagram stranice nsuzivo.rs, crnim "audijem" upravlja je ženska osoba koja je policijskom vozilu oduzela prvenstvo prolaza.
Preporučujemo
Ovo je 5 trenutno najperspektivnijih zanimanja u Srbiji: Pitali smo AI u koju srednju školu treba upisati dete
ŠTA JE AMONIJAK: Sve o gasu koji je procureo u Guči i zašto je mokra krpa spas od trovanja
Pripadnici policije krenuli su na intervenciju, ali je, nažalost, došlo do udesa.
Stanje učesnika nije poznato.
(Telegraf.rs)