Jak vetar oborio drvo u blizini škole u Futogu
0
0
K. V.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Stablo visoko preko pet metara pod naletima jakog vetra palo je na ulicu
Printskrin: Instagram/portal.futog
Jak vetar koji gotovo ceo dan duvao je u Novom Sadu i okolini, oborio je danas oko 17.00 časova drvo u Fruškogorskoj ulici, prekoputa škole OŠ "Desanka Maksimović" u Futogu.
Stablo visoko preko pet metara pod naletima jakog vetra palo je na ulicu, piše portal.futog.
Preporučujemo
Ovo je 5 trenutno najperspektivnijih zanimanja u Srbiji: Pitali smo AI u koju srednju školu treba upisati dete
"Stižu Rafali, ali i nešto o čemu ne mogu još da govorim" Vučić na aerodromu Batajnica, prikaz sredstava VS
Na sreću, u trenutku pada, nije bilo vozila na trotoaru u neposrednoj blizini i niko nije povređen.
(Telegraf.rs)