Izgoreo stan u naselju Dekanac: Muškarac u njemu živeo sam
0
0
J. V.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Komšije pretpostavljaju da je do požara došlo zbog loženja peći na drva
Foto: Nikola Bilić
U naselju Dekanac u Sremskoj Mitrovici izgoreo je stan. Prema rečima komšija, muškarac starosti oko 60 godina živi sam u stanu, a pretpostavljaju da je do požara došlo zbog peći na drva.
Kako kažu, muškarac je nepovređen, ali je iz preventivnih razloga prebačen kolima Hitne pomoći u mitrovačku bolnicu.
Preporučujemo
GORE NEBO I ZEMLJA! Pancir i Pasars razaraju ciljeve u vazduhu i na tlu! Spektakl na Pasuljanskim livadama
Ovo je 5 trenutno najperspektivnijih zanimanja u Srbiji: Pitali smo AI u koju srednju školu treba upisati dete
(Telegraf.rs)