Konstrukcija ringišpila pala na dečaka (13) iz Prokuplja
2
4
E. S.
Vreme čitanja: oko 1 min.
On je prevezen u UKC Niš
Foto: Pixabay, Marko Jovanović
Teška nezgoda dogodila se sinoć kod Prokuplja, kada je metalna konstrukcija ringišpila pala na dečaka (13). Prema prvim informacijama, njemu je deo metalne konstrukcije pao na nogu.
Kako svedoci navode, dečak se peo na stubove bine i prilikom silaska jedan masivni deo spustio se za njim. Pretpostavlja se da taj deo nije bio dobro pričvršćen na vrhu stuba.
Preporučujemo
Pucaju gromovi i pljušti! Ovi delovi Srbije na udaru pljuskova i grmljavina: Dobra vest za Deliblatsku peščaru
Zahlađenje stiglo u ovaj deo Srbije: Ulice mokre, temperatura pala za 10 stepeni
Dečak je prevezen u UKC Niš.
Kako saznajemo, došlo je do preloma kostiju levog stopala i povreda tetiva. Dečak je odmah hirurški saniran (operisano je stopalo) i trenutno je stabilan. Nalazi se na Klinici za dečiju hirurgiju i ortopediju UKC Niš, saznaje Telegraf.rs.
(Telegraf.rs)