Bojevo gađanje na sterilištima u Pčinjskom okrugu od 1. oktobra
0
1
Đ. Đ.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug/Ministarstvo odbrane Srbije/jovo Mamula
Policijska uprava u Vranju obaveštava građane da će, od 1. do 25. oktobra, od 6 do 16 časova, na strelištima u selima Ljiljanice, Reljan i Stubal biti izvedeno bojevo gađanje.
U selu Ljiljance, u opštini Bujanovac, bojevo gađanje biće izvedeno 2, 9, 10. i 11. oktobra, u selu Reljan, u opštini Preševo, 1, 7. i 8. oktobra, a u selu Stubal, u opštini Vladičin Han, 3, 4, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24. i 25. oktobra, prenosi Bojevo gađanje na sterilištima u Pčinjskom okrugu, prenosi Jugmedia.
Preporučujemo
NASLOVNE STRANE DANAŠNJIH NOVINA: Prelistavanje štampe za petak, 22. maj 2026. godine
Šok u kruševačkoj osnovnoj školi! Čuli da neko kuca na vrata, ali kad su prišli... Morali su da upale kameru!
Tokom gađanja, zabranjuje se kretanje na prostoru strelišta koja će biti obeležena crvenim zastavicama, tablicama i obezbeđena stražarima.
(Telegraf.rs)