Čestitka ministra odbrane povodom Božića
Ministar odbrane Bratislav Gašić uputio je povodom Božića čestitku pripadnicima Ministarstva odbrane i Vojske Srbije pravoslavne veroispovesti u kojoj se kaže:
"Svim pripadnicima Ministarstva odbrane i Vojske Srbije pravoslavne veroispovesti i njihovim porodicama, koji slave praznik Roždestva Gospoda Isusa Hrista - Božić, upućujem iskrene i srdačne čestitke sa željom da uz Božju pomoć i lično zalaganje, nastavimo sa uspešnom realizacijom poverenih nam zadataka. Uveren u vašu nepokolebivu vernost i odanost svom uzvišenom pozivu, želim vam dobro zdravlje, uspeh u radu, ličnu i porodičnu sreću.
Preporučujemo
Srbiju očekuje čak 40 stepeni, EVO i kada: Ovi gradovi biće najtopliji
Ovaj DAN doneće vrhunac vreline i 40°C: EVO kada stižu pljuskovi, grmljavinske oluje i osveženje za 10 stepeni
Želim da Božić provedete u miru i dobrom raspoloženju, deleći radost ovog praznika sa svojim najmilijima, te vas pozdravljam sveradosnim pozdravom: MIR BOŽJI - HRISTOS SE RODI", piše u saopštenju.
(Telegraf.rs)