Ministar spoljnih poslova Marko Đurić od danas u poseti Izraelu
0
3
A. N.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug/AP
Ministar spoljnih poslova Republike Srbije Marko Đurić započeće danas posetu Državi Izrael, u okviru koje će se sastati sa ministrom spoljnih poslova te zemlje Gideonom Sarom.
Takođe, šef srpske diplomatije imaće odvojene sastanke sa predsednikom Kneseta Amirom Ohanom, kao i predstavnicima parlamentarne Grupe prijateljstva sa Srbijom, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova.
Preporučujemo
Užas u vrtiću u Vršcu! Vaspitačice zaboravile dečaka (3) u WC-u, majci rekle da je neko već došao po njega
Ovo je vrtić u Vršcu u kom je vaspitačica zaboravila dečaka (3) u WC-u i zaključala vrata: Sablasna slika
Tokom boravka u Jerusalimu, ministar Đurić će obići i Memorijalni centar holokausta Jad Vašem i Jerusalimsku patrijaršiju.
(Telegraf.rs/Tanjug)