U Novom Sadu juče na svet došlo više od 20 beba
2
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
Proleće počelo, Sunce granulo, ali lepote nikada dosta, pa hajde da je "pojačamo" sa predivnim vestima iz Novog Sada.
U tamošnjem porodilištu "Betanija" u danu za namana svet je došla 21 beba.
Preporučujemo
"Tretiraju nas kao stoku": Počela primena EES sistema u punom jeku, na prelazima vlada totalna agonija!
RHMZ izdao upozorenje na jaku grmljavinu! Upaljen ALARM za 4 dela Srbije: Tu će vreme biti opasno po ljude
Hrabre majke su rodile 10 devojčica i 11 dečaka.
Bravo i srećno!
(Telegraf.rs/nsuzivo.rs)