Zbog uklanjanja stuba ulične rasvete obustavljen saobraćaj na Mostu slobode u Novom Sadu
0
0
A. N.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
Danas je došlo do pucanja betonskih nosača za bandere na Mostu slobode u Novom Sadu, a samim tim je saobraćaj obustavljen na toj deonici.
Preporučujemo
Sve žene iz Srbije se smeju švaleru iz Punta, samo muškarci plaču: Na autu mu piše OVO, ne sme ženi pred oči
Hitno se oglasio RHMZ! Stiže nevreme, očekuju se olujni udari vetra: Sledi drastičan pad temperature vazduha
Tim povodom se oglasio kabinet gradonačelnika Novog Sada, čije saopštenje prenosimo u celosti.
"Zbog uklanjanja stuba ulične rasvete na Mostu slobode, saobraćaj će u oba smera biti zatvoren od 19 do 21 čas. Nalog za uklanjanje dala je Gradska uprava za inspekcijske poslove, nakon što je utvrđeno da je napukao betonski nosač stuba.
Na terenu su ekipe JKP "Stan". Očekuje se da će uklanjanje stuba biti gotovo do 21 čas, kada će Most slobode ponovo biti otvoren za saobraćaj."