Gužve sve veće, evo kakvo je stanje na naplatnim rampama i graničnim prelazima: Oglasio se AMSS
2
0
N. S.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug/Tara Radovanović
Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP "Putevi Srbije", na pojedinim naplatnim stanicama na auto-putevima u Srbiji vozila se zadržavaju 15 minuta, dok se na putničkim terminalima na graničnom prelazu Preševo čeka 20 minuta, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Prema najnovijim informacijama Uprave granične policije, na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila.
Preporučujemo
Kad Srbin dođe iz Austrije: Podigao dvorac kod Lajkovca, a zbog jednog detalja na fasadi komšije se OKREĆU
Prelepa Sofija iz Bačke Palanke brine o 450 krava, svakoj zna ime, a evo kakvog momka traži: I one idu u MIRAZ
Na naplatnim stanicama Markovac, Preljina, Pakovraće i Šabac, na naplati, vozila se zadržavaju 15 minuta, dok na ostalim naplatnim stanicama na auto-putevima u Srbiji nema zadržavanja vozila.
(Telegraf.rs/Tanjug)