AMSS: Putnička vozila na ulazu na Gradini čekaju 20 minuta
Prema informacijama Uprave granične policije dobijenim u 5.15 časova, na putničkim terminalima naših graničnih prelaza vozila se na ulazu na Gradini zadržavaju 20 minuta, dok na teretnim terminalima vozila čekaju 120 minuta za izlaz na Sremskoj Rači, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Iz AMSS-a navode da umeren intenzitet saobraćaja van gradova olakšava vožnju i utiče na brži protok vozila gde je zbog radova vožnja usporena, ali upozoravaju da postoje i deonice gde je saobraćaj privremeno obustavljen, zbog čega treba koristiti obilazne puteve, što dodatno produžava vreme
Preporučujemo
NASLOVNE STRANE DANAŠNJIH NOVINA: Prelistavanje štampe za nedelju, 24. maj 2026. godine
Jeziv pronalazak na Gučevu: Krvava istorija srpskog naroda izronila nakon 112 godina?
putovanja.
Zato je dobro, kako ukazuju, uvek pre kretanja na put upoznati se sa mogućim zastojima i aktuelnim izmenama zbog radova kako bi vreme i putovanje prilagodili tim izmenama.
(Telegraf.rs/Tanjug)