Bebi bum u Novom Sadu: Za jedan dan rođeno čak 19 beba!
0
1
N. S.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
U Novom Sadu je u protekla 24 časa rođeno 19 beba.
U tom periodu u novosadskoj Betaniji bilo je 18 porođaja.
Preporučujemo
Ovaj DAN doneće vrhunac vreline i 40°C: EVO kada stižu pljuskovi, grmljavinske oluje i osveženje za 10 stepeni
Jeziva scena na putu Šabac-Valjevo: Hitne službe na nogama
Rođeno je 11 devojčica i osam dečaka.
Među bebama su i blizanci, devojčica i dečak.
Čestitamo svim srećnim roditeljima!
(Telegraf.rs/021.rs)