Televizijska kamera u Kruševcu zabeležila neverovatan incident: Reporter će ovo pamtiti do KRAJA ŽIVOTA!
Ono što je trebalo da bude rutinski prilog o obeležavanju horizontalne signalizacije, pretvorilo se u scenu kao iz akcionih filmova, na sreću, bez tragičnog ishoda.
Snimanje priloga o signalizaciji na putu obeležio je incident koji je ostavio u neverici sve prisutne. Reporter televizije, koji je u tom trenutku prenosio stanje sa terena, ostao je potpuno šokiran prizorom. U trenutku dok je kamera bila uključena, automobil je bez kočenja naleteo direktno na postavljene saobraćajne znakove koji su upozoravali na radove.
Preporučujemo
Stižu "rođene ubice": Lete 60 na sat, otkidaju pčelama glave! Čuveni Vladica upozorava: Blizu su naših granica
NASLOVNE STRANE DANAŠNJIH NOVINA: Prelistavanje štampe za utorak, 26. maj 2026. godine
Ništa manje zatečen nije bio ni snimatelj iza kamere. Iako je profesionalno nastavio da beleži kadrove, kroz objektiv je svedočio taj trenutak. Sudeći po snimku, reklo bi se da nije došlo do većih materijalnih posledica i da vozač nije povređen.
(Telegraf.rs)