Pala odluka: Konačno dogovoreno mesto za susret Putina i Trampa
Samit će biti održan na zajednički usaglašenoj lokaciji u trećoj zemlji
Moskva i Vašington su postigli dogovor o održavanju skorog samita Vladimira Putina i Donalda Trampa, izjavio je novinarima pomoćnik ruskog predsednika Jurij Ušakov.
Preporučujemo
Ubijen glavni Putinov cenzor za internet, Tramp dolazi na Balkan, afera Epstajn drma SAD: Šta se desilo juče?
Epstajn se očajnički udvarao Putinu, tražio sastanak sa njim: Dokumenta otkrivaju vezu pedofila sa Rusijom
On je istakao da će mesto i vreme samita, Moskva i Vašington objaviti sutra, prenosi Rojters.
Ušakov je samo rekao da će samit biti održan na zajednički usaglašenoj lokaciji u trećoj zemlji, kao i da je za pripremu susreta dva predsednika potrebno još nekoliko nedelja. On se novinarima obratio nakon susreta Putina sa Trampovim savetnikom Džonom Boltonom, u Moskvi.
Državni sekretar SAD Majk Pompeo prošle nedelje je izjavio da je Boltonova poseta Moskvi u sklopu priprema susreta Trampa i Putina, do kojeg treba da dođe "u ne tako dalekoj budućnosti".
VIDEO: Putin četvrti put postao predsednik Rusije
(Telegraf.rs / Tanjug)