Ubila se još jedna osoba koja je preživela masakr u srednjoj školi
2
0
Vesti o smrti učenika škole u Parklendu stižu dok lokalna zajednica još oplakuje smrt Sidni Ajelo
Druga osoba iz srednje škole "Mardžori Stonmen Daglas" iz Parklenda na Floridi je preminula, a policija smatra da je u pitanju samoubistvo, prenosi CNN.
Osoba o kojoj je reč je u trenutku smrti bila učenik škole u kojoj je 14. februara prošle godine ubijeno 17 ljudi. I identitet te osobe nije obelodanjen. Smrt se desila u subotu uveče i trenutno traje istraga.
Preporučujemo
Poznato kako je heroj Ahmed o kojem priča ceo svet: Rođak otkrio zašto je skočio na teroristu
Kristininu glavu u kesi u podrumu našao njen otac: Objavljeni mučni detalji ubistva misice poreklom iz Srbije
Nejasno je pod kojim okolnostima je osoba preminula i da li postoji, i kakva, veza sa prošlogodišnjom pucnjavom.
Vesti o smrti učenika škole u Parklendu stižu dok lokalna zajednica još oplakuje smrt Sidni Ajelo, koja se ubila prošle nedelje, zbog osećaja krivice jer je preživela napad.
VIDEO: Ispovest devojke koja je pokušala da se ubije
(Telegraf.rs)