Pucnjava u Francuskoj: Upao u gradsku upravu, upucao gradonačelnika, pa izvršio samoubistvo
1
1
Napadač sa lovačkom puškom na kraju pucao sam u sebe
Gradonačelnik francuskog mesta Dre povređen je u pucnjavi do koje je danas došlo u prostorijama gradske uprave, preneli su francuski mediji.
Napadač naoružan lovačkom puškom je potom izvršio samoubistvo, preneo je pariski Figaro.
Preporučujemo
TRAGEDIJA U VENECUELI Strahuje se da u razornim potresima ima do 100.000 mrtvih, iz ruševina se čuju vrisci
OMEGA BLOK PRŽI EVROPU Padaju temperaturni rekordi, raste broj žrtava širom starog kontinenta
Kako je navedeno, motivi napada bili su lične prirode.
Napadač je u zgradu Gradske uprave ušetao sa puškom oko 10 sati i otišao je pravo ispred kancelarije gradonačelnika gde je ispalio jedan metak.
Odmah je reagovalo obezbeđenje, a napadač je potom okrenuo pušku prema sebi i pucao.
(Telegraf.rs/Tanjug)