Pompeo osudio napad na bazu u Iraku
0
2
Na bazu Balad je juče ispaljeno sedam minobacačkih bombi, kada su povređena četiri iračka vojnika
Američki državni sekretar Majk Pompeo oštro je osudio napad na vazdušnu bazu Balad u Iraku u kojem su povređena četiri iračka vojnika.
On je pozvao iračku vladu da odgovorne za napad na Iračane privede pravdi.
Preporučujemo
Voljena baka ubila unuku i još jednog člana porodice: Svi u šoku, ništa nije najavljivalo krvoproliće!
Katastrofa: Zemljotres pogodio glavni grad, sve je uništeno, desetine hiljada ljudi na ulicama
- Kontinuirana kršenja iračkog suvereniteta od strane grupa koje nisu lojalne iračkoj vladi moraju da se zaustave - napisao je Pompeo na Tviteru.
Na bazu Balad je juče ispaljeno sedam minobacačkih bombi.
(Telegraf.rs / Tanjug)