Zamenik ministra zdravlja oboleo od koronavirusa
7
1
Iraj Harirči je bilo glavni čovek u borbi protiv koronavirusa u Iranu
Foto: Tanjug/AP
Iraj Harirči, zamenik ministra zdravlja Irana oboleo je od koronavirusa. Harirči je od početka bio na "borbenoj liniji", navode mediji koji su preneli vest da je kod njega registrovan opasan virus.
Podsetimo, do sada je u Iranu preminulo najmanje 15 osoba od koronavirusa, dok je potvrđeno još 95 slučajeva zaraze.
Preporučujemo
Kina predstavila ubicu dronova: Novi Liđijan sistemi uništavaju mete za samo 4 sekunde na 500 metara
Sara i sestra nestale iz kuće, tata se srušio kad je čuo da su nađene: Uhapšeni deda Marko i mama Valentina
Opasan virus stigao je i na Balkan. Prvi slučaj registrovan je u Zagrebu, a bolest nije zaobišla ni naše državljane. Naime, dvoje Srba, članovi posade kruzera Dioamond Princess pozitivno su testirani na virus.
Video: Razvojni put virusa koji već mesec dana kosi sve pred sobom
(Telegraf.rs)