Makron se obratio preko Tvitera: "Dobro sam"
0
2
Nema razloga da stvari krenu da se razvijaju na loš način, rekao je Makron
Foto: Tanjug/AP
Francuski predsednik Emanuel Makron je uživo preko tvitera rekao da se oseća dobro i da će o svom zdravstvenom stanju da izveštava na transparentan način.
Preporučujemo
Erdogan naredio nastavak razgovora o ponovnom pokretanju pravoslavne katedre
Francuska gori na 43°C, a u ovoj evropskoj zemlji veje SNEG: U Parizu danas toplije nego u Egiptu
Nema razloga da stvari krenu da se razvijaju na loš način, rekao je Makron.
On je dodao da će nastaviti da obavlja svoje dužnosti, iako sporijim tempom, prenosi Rojters.
Iz kancelarije francuskog predsednika juče je saopšteno da je Makron pozitivan na korona virus.
Makron će u samoizolaciji biti tokom sedam dana, a trenutno radi u predsedničkoj rezidenciji kod Versaja nadomak Pariza.
(Telegraf.rs/Tanjug)