U prostorijama univerziteta štampali lažne evre i dolare, zaplenjeni milioni: Velika akcija u Sofiji
2
1
U Bugarskoj zaplenjeni milioni lažnih novčanica evra i dolara
Foto: Shutterstock
Bugarsko ministarstvo unutrašnjih poslova i Kancelarija gradskog tužilaštva Sofije zaplenili su falsifikovane novčanice u dolarima i evrima tokom akcije u Sofiji.
Preporučujemo
Amerika ponovo napala Iran, Putin pleni imovinu Rusa iz inostranstva, Kenedi lovio zmije: Šta se desilo juče?
Sudbina mališana koje je majka ostavila u šumi u Portugalu i dalje neizvesna: Otac ne može da ih uzme?
Krivotvorene novčanice, u vrednosti od četiri miliona dolara i 3,6 miliona evra, odštampane su u prostorijama univerziteta u Sofiji, prenosi bugarska agencija BTA.
- Bugarske institucije za sprovođenje zakona nastavljaju da aktivno štite finansijske interese EU i naših američkih partnera - izjavio je državni tužilac Ivan Gešev.
(Telegraf.rs/Tanjug)