Premijer Luksemburga pozitivan na korona virus
0
2
Pokazuje blage simptome (groznica, glavobolja) i nastaviće da obavlja svoje dužnosti i funkcije na daljinu
Foto: Tanjug/Predsedništvo Srbije
Premijer Luksemburga Gzavije Betel pozitivan je na kovid-19, ima blage simptome i biće u samoizolaciji 10 dana, saopštila je luksemburška vlada.
Preporučujemo
Međunarodni krivični sud se oglasio: "Očekujemo hapšenje Putina na samitu u Budimpešti"
Međunarodni krivični sud očekuje hapšenje Putina u Budimpešti, Tramp će dati Zelenskom 2 sata da kaže šta hoće
Betel (48) se sam testirao i rezultat je bio pozitivan, da bi bio potvrđen naknadnim PCR testom, preneo je Rojters, navodi Tanjug.
Premijer trenutno pokazuje blage simptome (groznica, glavobolja) i nastaviće da obavlja svoje dužnosti i funkcije na daljinu, navodi se u saopštenju njegovog kabineta.
Betel je učestvovao na dvodnevnom samitu EU u Briselu ove nedelje, gde su među učesnicima bili francuski predsednik Emanuel Makron, nemačka kancelarka Angela Merkel, italijanski premijer Mario Dragi i drugi evropski lideri.
Video: Vesić: Očekujemo duže radno vreme za ugostitelje i trgovce
(Telegraf.rs)