Pucnjava u Čikagu: Ubijena policajka, njen kolega u kritičnom stanju
0
5
Pucnjava se dogodila u okrugu Zapadni Englvud, kada su se policajci obračunali sa trojicom osumnjičenih i uspeli da rane jednog od njih
Foto: Tanjug/AP
Jedna policajka je ubijena, a njen kolega je ranjen i u kritičnom je stanju posle pucnjave u Čikagu.
Preporučujemo
Neprijatan trenutak sa Melanijom tokom posete kralja Čarlsa III: Da li je zaista to uradio? Procenite sami!
Anja (11) izašla sa drugarima napolje pre 5 dana i nije se vratila: Danas roditeljima stigle najgore vesti
Pucnjava se dogodila u okrugu Zapadni Englvud, kada su se policajci obračunali sa trojicom osumnjičenih i uspeli da rane jednog od njih.
Jedan od osumnjičenih je hospitalizovan, drugi je kasnije uhapšen, a u toku je potraga za jednom ženskom osobom koja je osumnjičena. Portparol policije Tom Ahern potvrdio je da je na mestu incidenta zaplenjen pištolj.
Policija se kasnije okupila da oda počast ubijenoj koleginici. Gradonačelnica Čikaga Lori Lajtfut izrazila je žaljenje zbog ubistva policajke.
Video: Naoružani napadač kamenovan na smrt: Drama na žurci u Teksasu
(Telegraf.rs)