Afera Kurc: Žena koja je "frizirala" istraživanja javnog mnjenja puštena na slobodu
0
2
Državno tužilaštvo za privredni kriminal i korupciju nije podnelo zahtev za istražni pritvor jer navodno više ne postoje razlozi za zatvaranje
Foto-ilustracija: Pixabay
Istraživačica javnog mnjenja Sabine B., koja je početkom nedelje uhapšena u vezi afere oko kancelara Sebastijana Kurca protiv kojeg se vodi istraga zbog korupcije i mita, puštena je iz protvora.
Preporučujemo
Devojčica (12) sa Balkana isključena s aparata bez pristanka roditelja: Tata Đorđe očajan, srušio im se svet
Odložen susret Trampa i Putina, ruska nuklearna drama, Pink Panteri ojadili Luvr?: Šta se desilo juče u svetu?
Sabine B. je uhapšena zbog opasnosti od uništavanja dokaza.
Državno tužilaštvo za privredni kriminal i korupciju nije podnelo zahtev za istražni pritvor jer navodno više ne postoje razlozi za zatvaranje, rečeno je agenciji APA.
Sabine B. je optužena da je u korist Narodne partije Austrije (OVP) „frizirala“ istraživanja javnog mnjenja za novac.
(Telegraf.rs)