Medicinska sestra uhapšena zbog sumnje da je ubila bebu: Dete otrovano na odeljenju?
Dete je preminulo na odeljenju intenzivne nege dečije bolnice
Britanska policija uhapsila je medicinsku sestru iz dečije bolnice u Birmingemu zbog sumnje da je otrovala bebu o kojoj je brinula na odeljenju.
Neimenovana žena (27) uhapšena je prošlog četvrtka u svom domu, samo nekoliko sati nakon što je beba preminula u bolnici.
Preporučujemo
Unuk biznismena zadobio teške opekotine dok su topili čvarke: Mališanu (5) izgorelo 10% tela, ima noćne more
Doktorka iz BiH ostavila sve i udala se za Pakistanca, a tamo ju je dočekao šok: Upoznali se na Robloksu
Ona se sumnjiči da je detetu ubrizgala otrov, sa namerom da mu ugrozi život, piše The Sun.
- Uhapsili smo 27-godišnju ženu zbog sumnje da je povezana sa smrću bebe - saopštili su iz policije.
Nakon saslušanja žena je puštena da se brani sa slobode, a istraga je i dalje u toku.
Dete je preminulo na odeljenju intenzivne nege dečije bolnice, a rukovodstvo bolnice je saopštilo da su odmah tražili od policije da ispita ceo slučaj.
- Medicinska sestra koja se sumnjiči da je povezana sa smrću jednog od naših pacijenata je suspendovana. Pružamo podršku porodici - naveli su iz bolnice.
(Telegraf.rs)