Srušio se ruski vojni avion, zapalio mu se motor: Poginule četiri osobe, povređeno petoro
1
0
Prema informacijama Ministarstva odbrane, nesreća se dogodila kada je avion obavljao trenažni let
Foto: Ministarstvo odbrane
Vojno-transportni avion Iljušin Il-76 srušio se jutros u centralnom ruskom gradu Rjazanju i u nesreći su poginule četiri osobe, dok je još pet njih povređeno, prenosi TAS S.
- Avion se srušio nakon što mu se iznenada zapalio jedan od motora. Prema prvim informacijama, četvoro je preminulo, a petoro je hospitalizovano - saopštio je ruskoj agenciji izvor iz Ministarstva za vanredne situacije.
Preporučujemo
"Rajaner laže! Da Ljubiša nije nosio pojas bio bi mrtav, dobiće visoku odštetu": Advokat Srbina za Telegraf.rs
Tramp na meti sad ima OVU zemlju: Ako udari, moglo bi da dovede do direktnog sukoba SAD i Rusije!
Prema informacijama Ministarstva odbrane, nesreća se dogodila kada je avion obavljao trenažni let.
U 03:18 časova po moskovskom vremenu 24. juna 2022, Ministarstvo za vanredne situacije, odeljenje u Rjazanskoj oblasti je obavešteno o padu aviona u grad Rjazanj, a nije prijavljena šteta na terenu, naveo je ovaj izvor.
(Telegraf.rs)