Zamenik šerifa na Floridi slučajno upucao i ubio kolegu: Mislio da je pištolj prazan
0
2
Oni su igrali onlajn igrice, a u pauzi došlo je do tragičnog incidenta
Foto: Shutterstock
Zamenik šerifa u okrugu Brevard na Floridi greškom je pucao i ubio svog kolegu, takođe zamenika šerifa.
Šerif Ejvi je na video snimku objavljenom na društvenim mrežama rekao da je Endru Loson (23) optužen za ubistvo iz nehata, preneo je AP.
Preporučujemo
Zemljotres jačine 5,7 po Rihteru u okeanu kod Tonge
Ima li Italija razlog za zabrinutost? Stanovnika sve manje, zemlja stari brže od ostalih nacija članica EU
On je potvrdio da je drugi zamenik Ostin Volš (23) preminuo na licu mesta u subotu rano ujutro u svom stanu u Palm Beju.
Incident se dogodio kad su dva zamenika šerifa napravila pauzu od igranja onlajn igrice i dok su stajali i razgovarali Loson je izvadio pištolj za koji je verovao da je bio ispražnjen i "u šali" ga uperio u Volša, pucao i usmrtio ga, rekao je šerif.
Video: Krvavi obračun na Horgošu: Na snazi je velika akcija policije
(Telegraf.rs)