Austrija proterala četvoricu ruskih diplomata
0
5
Oni imaju rok od nedelju dana da napuste Austriju
Foto: Shutterstock
Vlada Austrije saopštila je da je naredila četvorici ruskih diplomata, uključujući dvojicu koji rade u Beču pri Ujedinjenim nacijama, da napuste zemlju.
Ministarstvo spoljnih poslova Austrije je u kratkom saopštenju navelo, bez obrazloženja, da je dvoje diplomata iz ruske ambasade „počinilo dela koja nisu u skladu sa njihovim diplomatskim statusom“, a dvoje koji su u stalnoj misiji pri Ujedinjenim nacijama u Beču „počinili dela koja nisu u skladu sa Sporazumom o sedištu“, prenosi Beta.
Preporučujemo
SAD izvele napade na Iran
BAKTERIJA KOJA JEDE MESO se širi Mediteranom: Zatvorene plaže, OVO SU PRVI SIMPTOMI, kako se žaštititi?
Oni imaju rok od nedelju dana da napuste Austriju.
(Telegraf.rs)