Tragedija u školi na Tajlandu: Vetar srušio krov, poginulo šest osoba uključujući četvoro dece
0
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Đaci su pod krovom škole potražili zaklon od nepogode
Foto: Tanjug/AP
Šest osoba, uključujući četvoro dece, stradalo je kada je olujni vetar srušio metalni krov u osnovnoj školi na severu Tajlanda.
Zvaničnici su saopštili da je 18 osoba hospitalizovano, prenosi Asošiejted pres.
Preporučujemo
Tatjana platila čoveka da joj ubije muža Marka, sad je našli mrtvu ispred bara: "Pozvala me i žalila se na..."
Nemačka od januara uvodi pravila: Muškarci će morati da odgovore na 14 pitanja, ako izbegnu sledi stroga kazna
Kako su naveli, poginuli su jedan roditelj, školski čistač i četvoro dece. Đaci su pod krovom centra za posebne aktivnosti u školi, koji se urušio, potražili zaklon od nepogode, naveli su iz službe za zaštitu od prirodnih katastrofa u provniciji Fišit.
Foto: Tanjug/AP
Meteorolozi su ranije upozorili da će ove nedelje jake kiše zahvatiti severne delove Tajlanda, a ponedeljak je zvanični početak kiše sezone u toj južnoazijskoj zemlji.
(Telegraf.rs/Tanjug)