Opšta panika na plaži u Hurgadi: Srbi uočili morsku neman, stranci se panično razbežali
1
1
Vreme čitanja: oko 1 min.
Na plaži se odigrala prava pometnja, a na svu sreću niko nije povređen
Foto: Privatna arhiva
Hurgada je poslednjih godina za naše ljude postala jedan do omiljenijih destonacija za letobvanje, kako zbog cene, tako i zbog lepota koje ova destinacija pruža.
Te je tako i ove godine sezona zvanično otvorena, a naše ljude je teško ne primetiti, posebno kada je u pitanju scena koja se pojavila na IG stranici 192.rs.
Preporučujemo
UŽAS U PARIZU! Dečak (16) u 3 ujutru ušao u policiju krvavih ruku i šokirao prisutne: "Ubio sam brata i majku"
Putin ima brutalan letnji plan za Ukraјinu? Analitičari strahuju da јe napad Orešnikom na Kiјev samo početak
Naime, kako piše u opisu snimka: Srpski turisti u Hurgadi snimili ražu. Kupači pobegli iz vode. Strani turisti vikali su "shark shark" misleći da je u pitanju ajkula.
Na plaži se odigrala prava pometnja, a na svu sreću niko nije povređen.
(Telegarf.rs)