Brazil: Srušila se stambena zgrada, nastradalo 14 osoba, troje preživelo
0
1
Vreme čitanja: oko 1 min.
Tri osobe su uspele da prežive urušavanje, čiji je uzrok i dalje nejasan.
Foto/ilustracija: Pixabay
Četrnaest osoba je poginulo u urušavanju stambene zgrade na severoistoku Brazila, saopštili su danas zvaničnici civilne odbrane.
Zgrada se srušila u petak u naselju Janga, u predgrađu Resifea, glavnog grada severoistočne države Pernambuko, preneo je Rojters.
Preporučujemo
EKSPLOZIVAN IZVEŠTAJ! Putin postavlja nuklearne projektile na morsko dno, ovo su dve prednosti te misije!
PRVE FOTOGRAFIJE Ovo je pećina smrti na Maldivima koja je odnela živote petoro ronilaca iz Italije
Stambena zgrada se srušila tokom obilnih kiša koje su pogodile region dok su mnogi ljudi još spavali.
Kako se navodi u saopštenju civilne zaštite, tri osobe su uspele da prežive urušavanje, čiji je uzrok i dalje nejasan.
Guvernerka Pernambuka Rakel Lira izrazila je saučešće na Tviteru, obećavši da će vlada uložiti napor da pomogne porodicama kojima je pomoć potrebna.
(Telegraf.rs/Tanjug)