Kralj Čarls pušten iz bolnice
0
1
I. N.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Kralj je tri dana proveo u bolnici
Foto: Tanjug/AP
Kralj Čarls napustio je bolnicu u kojoj je boravio tri dana nakon intervencije zbog uvećane prostate.
Kralj je primljen na kliniku u Londonu u petak, a kraljica Kamila je bila uz njega.
Preporučujemo
TRAGEDIJA U VENECUELI Raste broj poginulih i nestalih, zemlju pogodio najjači zemljotres u više od 100 godina!
Šokantan dopis otkriva: Naučnik pokušavao da napusti taјnu mrežu Pentagona pre nego što јe nestao
Čarls je hospitalizovan nakon što mu je prilikom kontrole 17. januara otkriven problem sa prostatom, a lekaru se javio jer je osećao probleme.
On je danima bio u istoj bolnici u kojoj se princeza Kejt oporavljala nakon operacije abdomena.
Podsetimo, ranije danas je Kensingtonska palata saopštila da je princeza puštena na kućno lečenje.
(Telegraf.rs)