Stano: Nema razgovora o uvođenju sankcija Takeru Karlsonu
1
0
M. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Portparol Evropske unije Peter Stano izjavio je danas da "nema razgovora" o tome da američki voditelj Taker Karlson bude sankcionisan zbog intervjua sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom
Foto: Tanjug/AP
Portparol Evropske unije Peter Stano izjavio je danas da "nema razgovora" o tome da američki voditelj Taker Karlson bude sankcionisan zbog intervjua sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom.
"Nije na nama da pokušavamo da preduhitrimo ili spekulišemo da li će neka država članica ili grupa država članica predložiti da neko bude stavljen na listu sankcija", rekao je Stano, prenosi RT.
Preporučujemo
Srbin (55) teško ranjen u pucnjavi u Beču, drugi još u bekstvu: Sumnja se da je ovo motiv krvavog obračuna
Novak i njegova supruga Ana oteti i ubijeni: Iza svega stoje besni investitori koje je ojadio za 500 miliona?
Magazin Njuzvik objavio je ranije, pozivajući se na izjave bivših i sadašnjih članova Evropskog parlamenta, da bi EU mogla da uvede sankcije Karlsonu.
On je tokom boravka u Moskvi uradio intervju sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom koji će biti objavljen u ponoć po srednjoevropskom vremenu.
(Telegraf.rs/Tanjug)