Drama na čamcu: Ajkula izujedala ribara, u kritičnom je stanju
1
0
J. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
On je još jedna žrtva niza napada morskih pasa na obali Meksičkog zaliva na Floridi
Foto: Twitter/Nassau County SO
Čovek s Floride suočava se s iscrpljujućim oporavkom nakon "teškog" napada morskog psa prošlog petka. Fotografije, koje je u subotu objavio kabinet šerifa okruga Nasau, prikazuju neimenovanu žrtvu kako sedi u spasilačkom čamcu odmah nakon napada, tokom kojeg je zadobio ugriz u desnu ruku.
Preporučujemo
Uskoro objavljivanje NLO dosijea koje bi moglo da uzdrma svet! Stižu MNOGO VEĆE TAJNE!
"Bio je uzoran momak, promenio se posle diplome": Oglasila se sestra čoveka koji je izvršio masakr u Modeni
Dok je krvario, ribar je helikopterom prebačen u obližnju bolnicu, gde se još nalazi u kritičnom stanju.
Očekuje se da će muškarac, koji je u 40-im godinama, preživeti, a on je još jedna žrtva niza napada morskih pasa na obali Meksičkog zaliva na Floridi.
Lokalne vlasti upozorile su plivače na opasnost, naime, tri žene su povređene u dva odvojena napada ranije ovog meseca, piše Daily Mail.
(Telegraf.rs)