Jeziva poruka osvanula pored puta nakon ubistva direktora milionera: "Jedan manje..."
9
0
J. V.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Printskrin:Instagram/modernnotoriety
Početkom ove nedelje neko je u Sijetlu "čačkao" oko znaka na putu i na njemu sada piše: "Jedan izvršni direktor manje, mnogo ih je još na redu".
Tuda, na dnevnom nivou, prođe oko 62.000 ljudi.
Preporučujemo
Novak i njegova supruga Ana oteti i ubijeni: Iza svega stoje besni investitori koje je ojadio za 500 miliona?
Orban sa Trampom: Uspeli smo! Možemo da kupujemo rusku naftu i gas! Mađarska TRAJNO izuzeta američkih sankcija
Očigledno je da se poruka odnosi na nedavno ubistvo izvršnog direktora UnitedHealthcare-a Brajana Tompsona usred bela dana na trotoaru na Menhetnu.
Za ubistvo je osumnjičen Luiđi Manđione. Optužba za drugostepeno ubistvo bi mogla da bude nadograđena ako tužioci pronađu dokaze da je Manđione imao nameru da izvrši terorizam ciljajući druge rukovodioce.
Fanovi osumnjičenog "Nasmejanog ubice", kako su ga prozvali, inače, uplaćuju doacije koje su dostigle iznenađujuće visok iznos.
(Telegraf.rs)