Zatrubila mu je u saobraćaju - Ono što je uradio posle toga ju je užasnulo!

M. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Clermont County Sheriff

Muškarac iz Ohaja uhapšen je i suočava se s nizom ozbiljnih optužbi nakon što je navodno pratio ženu do njene kuće i napao njenog muža - sve zbog toga što mu je zatrubila dok su bili u saobraćaju.

Prema navodima kancelarije šerifa okruga Klermont, zamenici su 30-godišnjeg Seta Šluterera uhapsili pod optužbama koje uključuju tešku provalu, napad i ugrožavanje dece, preneo je WLWT.

Incident se dogodio 11. jula oko 17.30. Žena je vozila iza Šluterera kada je on navodno zaustavio vozilo nasred puta. Ona mu je zatrubila i obišla ga, nakon čega ju je Šluterer - koji je u kolima imao svoju decu mlađu od pet godina - navodno počeo pratiti, navode vlasti.

Kada je stigla kući, Šluterer je, prema izveštajima, prišao njenom mužu koji je bio na tremu, dok je žena u strahu pobegla iza kuće. Muž je zatim pokušao da je pronađe kako bi smirio situaciju.

Dok su muž i žena bili iza kuće, Šluterer je navodno izveo decu iz svog automobila i nasilno ušao u kuću para. On i deca tada su navodno pravili štetu unutar kuće.

Kada ga je suprug žene suočio, Šluterer ga je navodno udario pesnicom u lice, a zatim pokupio decu i pobegao s lica mesta, saopštila je kancelarija šerifa.

Muškarac je na licu mesta zbrinut zbog lakših povreda, prenosi WCPO.

Detektivi su kasnije pronašli Šluterera sa njegovom suprugom u jednoj prodavnici duž državne rute 727 i tamo su ga uhapsili.

On se sada suočava sa sledećim optužbama:

  • teška provala,
  • fizički napad,
  • ugrožavanje dece,
  • pretnje,
  • upravljanje vozilom pod dejstvom alkohola ili droge.

Nalazi se u lokalnom zatvoru, a sud mu je odredio zadržavanje bez prava na kauciju, navode lokalni mediji.

(Telegraf.rs)