HAOS NA HITROU Hitno evakuisan Terminal 4, sumnja se na incident sa opasnim materijama
Terminal 4 na londonskom aerodromu Hitrou evakuisan je danas popodne zbog sumnje na incident sa opasnim materijama, saopštile su lokalne vlasti i službe hitne pomoći.
"Terminal 4 je zatvoren i evakuisan dok hitne službe reaguju na incident. Molimo putnike da ne dolaze na Terminal 4. Svi ostali terminali funkcionišu normalno. Dajemo podršku prisutnim putnicima i obezbedićemo dodatne informacije uskoro", rekao je portparol aerodroma, prenosi Skaj njuz.
Preporučujemo
Ovo su radnice koje su poginule u eksploziji u fabrici keksa: Otišle na posao i nikad se nisu vratile deci
NATO se sprema za novi front: Kako se izboriti ne samo s Rusijom i Kinom, već i surovim uslovima na Arktiku
Portparol Londonske vatrogasne brigade izjavio je da su na lice mesta poslate specijalizovane jedinice, a deo aerodroma je evakuisan "iz predostrožnosti".
Na društvenim mrežama se pojavilo više fotografija ambulantnih vozila ispred Terminala 4. Nacionalna železnica Velike Britanije saopštila je da vozovi trenutno ne staju na stanici Hitrou Terminal 4 "zbog vanredne situacije".
(Telegraf.rs/Tanjug)