Nova pretnja iz Teherana: "Pokazaćemo nultu uzdržanost..."
0
1
A. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug/AP
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Arakči upozorio je danas da će Iran pokazati "nultu uzdržanost" ako infrastruktura u toj zemlji bude napadnuta.
"Imamo informacije o planovima Izraela da napadne infrastrukturu. Ponoviću: NULTA uzdržanost ako naša infrastruktura bude napadnuta", napisao je Arakči na mreži Iks.
Preporučujemo
Došla po ćerkicu u vrtić, vaspitači rekli da dete nije tu, ubrzo se čuo jeziv krik: Lekari nisu mogli ništa...
Svađa na poznatoj plaži na Jadranu prerasla u tuču, osoblje moralo da interveniše: "Živite u srednjem veku"
On je istakao da su Iranci "muškarci i žene od principa", prenosi Press.tv.
"Iranci ne napadaju protivnike krišom dok vode dijalog. Tek onda kada nas napadnu, mi snažno odgovaramo", dodao je šef iranske diplomatije.
Sve najnovije informacije o stanju na Bliskom istoku pratite u našem specijalnom blogu.
(Telegraf.rs/Tanjug)