ZIMSKE ČAROLIJE: Tigrovi napali i pojeli sneška
0
0
Osoblje jednog safari parka u Engleskoj napravilo je dva sneška belića i u jednog od njih postavilo kameru. Pogledajte kako su tigrovi reagovali na prisustvo ova dva "snežna čoveka"
Preporučujemo
Preselili su se da budu bliže unucima, ali nije bilo dovoljno: "Nedeljom bismo išli kod dece, ali su oni..."
Vladan otišao u Sutomore da obraduje ženu i decu, nju zatekao s drugim muškarcem: Uradio je šta je uradio
(Telegraf.rs)