Na ruci istetovirao račun iz Mekdonaldsa (VIDEO)
0
6
Tinejdžer iz Norveške na svojoj podlaktici sada ima uspomenu na to koliko je platio koka-kolu, čizburger i sladoled u ovom restoranu brze hrane
Norvežanin Stijan Jterdal (18) istetovirao je na ruci račun iz Mekdonaldsa! Tinejdžer na svojoj podlaktici sada ima uspomenu na to koliko je platio koka-kolu, čizburger i sladoled u ovom restoranu brz hrane.
Preporučujemo
I Baba Vanga ima zlokobno proročanstvo za kraj 2025. godine: Vanzemaljci uz televizijski prenos...
Vladan iz Bijelog Polja ručno izradio repliku najpoznatijeg džipa na svetu: Za materijal dao 10.000 evra
Stijan kaže da su ga na to naterali drugovi, pošto je bila reč o opkladi koju je izgubio.
- Dali su mi opciju da izaberem da li ću na ruci da istetoviram barbiku ili račun - kaže Stijan koji se odlučio na "manje zlo".
- Sada sam hodajuća reklama. Sad mi je zabavno, a kada budem imao 50 ili 60 godina možda i mi i neće biti. Ipak, bio je moj izbor - kazao je mladić.
Portparol norveškog Mekdonaldsa izjavio je da je Stijan očigledno lojalna mušterija.
Pogledajte video:
(Telegraf.rs)