Za 10 minuta pojeo 61 hot-dog i zaprosio devojku
0
1
Čestnat je osim pobede na današnjem takmičenju u brzom jedenju hot-dogova dobio i posebnu nagradu - pristanak svoje devojke, koja se i sama takmičila, da se uda za njega
Amerikanac Džoi Čestnat, zvani "čeljust", zadržao je svoj pobednički pojas boje senfa, ponovo pobedivši na takmišenju u brzom jedenju hot-dogova, kojih je, za 10 minuta, pojeo 61.
Preporučujemo
Ratni veteran IZGUBIO PENZIJU, morao da radi u 88. godini, a onda je na njegov račun leglo MILION DOLARA!
NASA uzbunila svet: "Sunce je već krenulo prema gašenju, put do neizbežnog kraja već je počeo..."
Čestnat je prošle godine, na istom takmičenju koje se tradicionalno održava 4. jula, na Dan nezavisnosti, oborio rekord kada je pojeo 69 viršli u kifli.
Na drugom mestu našao se Mat Stoni, koji je uspeo da pojede 59 hot-dogova, preneo je AP.
U ženskoj kategoriji, pobedu je ovog puta odnela Miki Sudo, progutavši 34 hot doga i porazivši dosadašnju šampionku Sonju Tomas zvanu "crna udovica", koja ih je pojela 27.
Čestnat je na današnjem takmičenju dobio i posebnu nagradu - pristanak svoje devojke, koja se i sama takmičila, da se uda za njega.
(Tegraf.rs / Tanjug)