ŠOKANTNA IZJAVA POLITIČARA: Gej magarac je pokušao da siluje mog konja! (VIDEO)
1
2
Na pitanje šta misli o kontraverznim navodima njegovih kolegi iz stranke da "neki homoseksualci vole seks sa životinjama", kandidat Nezavisne partije je ispričao svoje iskustvo
Kandidat Nezavisne partije Velike Britanije, Džon Ris-Evans tvrdi da je "homoseksualni magarac" pokušao da siluje njegovog konja.
Preporučujemo
Filmska priča o agentu Titove tajne službe: Odbio da uradi jednu stvar, pa pobegao iz Juge! Ko je Karate Bob?
STRAVA I UŽAS Pametni sat snimio šta se desilo planinaru nakon NAPADA MEDVEDA: Odvukao ga u šumu, a onda...
Ris-Evans je svoju bizaran zaključak ispričao demonstrantima ispred svoje kancelarije u Velsu. Oni su tražili da odgovori na niz kontroverznih navoda njegovih kolegi iz stranke da "neki homoseksualci vole seks sa životinjama".
- Zapravo, bio sam svedok tome. Mog konja je napao magarac, i uplašio sam se da će da ga siluje - rekao je i ostao živ Ris-Evans.
Pastuv je onda ugrizao "homoseksualnog magarca" u odbrani, a kandidat je skočio da odbrani svog konja.
- Ne mislim da ste na to mislili, ali eto, desila se ta slučajnost - rekao je gospodin Ris-Evans.
Pogledajte video:
(Telegraf.rs / Izvor:independent.co.uk)