Operisao se 19 puta da izgleda kao Supermen (VIDEO)
0
7
Filipinac Herbert Čavez potrošio je oko sedam hiljada dolara za 19 plastičnih operacija kako bi izgledao isto kao njegov omiljeni filmski lik Supermen
Filipinac Herbert Čavez (35) u poslednjih 16 godina imao je 19 plastičnih operacija kako bi izgledao kao njegov omiljeni lik Supermen. Ovaj momak potrošio je na promenu ličnog opisa gotovo sedam hiljada dolara, što je, za filipinski standard, čitavo bogatstvo.
Preporučujemo
Autoput koji je promenio Titovu Jugoslaviju: Deonicu od Beograda do Zagreba gradilo je 300.000 ljudi
Besplatna ukrštenica - mozgalica na dohvat ruke!
Čavez sada hoda ulicama obučen kao Superman i pokušava da deci pruži moralnu podršku i zabavi ih.
- Osećam se kao superheroja svaki put kada obučem kostim. Moja misija nije da spasim svet, već da pomognem i vratim osmieh na lica dece u mom gradu. Ljudi me zaustavljaju i žele da se fotografišu sa mnom. Oduševljeni su što vide Supermana na Filipinima -kaže Čavez.
(Telegraf.rs / Izvor: Klix.ba)