Svi su mi govorili da sam isti Elvis: Tramp se pohvalio da liči na kralja rokenrola, pa su društvene mreže zasule urnebesne fotke (FOTO) (VIDEO)
4
0
Tviteraši su jedva čekali novu Trampovu izjavu
Za vreme posete Tupelu, gradiću u kojem je rođen kralj rokenrola Elvis Prisli, američki predsednik Donald Tramp je opet skrenuo pažnju na sebe, rekavši da je kad je bio mlad bio isti Elvis.
- Osim što sam imao plavu kosu, dok sam odrastao svi su mi govorili da izgledam kao Elvis. Možete li da verujete? Uvek sam to smatrao velikim komplimentom - rekao je Tramp.
Preporučujemo
Arheolozi skenirali piramidu i ostali bez teksta: Dve neobične šupljine menjaju priču staru 4.500 godina
Hrvatski avanturista pronašao napušteni hotel u šumama Švarcvalda: "Ovo unutra nismo mogli ni da zamislimo"
Ova izjava je pokrenula lavinu komentara na društvenim mrežama, a Tviter su preplavile duhovite fotografije.
(Telegraf.rs)