U trenutku kad je kraljica umrla u Škotskoj, kod Bakingemske palate snimljen je dirljiv prizor
42
3
Veliki broj ljudi okupio se ispred rezidencije u Londonu kako bi joj odali počast
Kraljica Elizabeta Druga umrla je u 8. septembra u dvorcu Balmoral u Škotskoj, a nekoliko trenutaka kasnije iznad Bakingemske palate snimljen je dirljiv prizor.
Preporučujemo
Doktorka Andrea otkrila trenutak pred smrt pacijenta koji ju je ostavio bez daha: "Pamtiću do kraja života"
Uzgajao kanabis, a policija mu pronašla još krokodila, 38 zmija, 19 guštera, 3 ježa, 9 mačaka, 28 pasa...
Pored velikog broja ožalošćenih, koji su se okupili ispred sedišta kraljice u Londonu kako bi joj odali počast, na nebu iznad palate snimljena je veličanstvena duga.
Kraljica Elizabeta, najduži vladar u britanskoj istoriji, preminula je u 96. godini u svojoj letnjoj rezidenciji Balmoral u Škotskoj.
Vest je potresla naciju, ali i ceo svet, a u Velikoj Britaniji danas je počeo zvanični proces žalosti, koji će trajati do dana nakon njene sahrane.
Dirljiv prizor iznad Bakingemske palate možete da pogledate na početku teksta.
Video: IN MEMORIAM: Život i karijera kraljice Elizabete II
(Telegraf.rs)