Spajdermen i Tor lovili narko-dilere: Neobična slika na ulicama Perua, policajci sproveli akciju "Marvel"
30
0
Policija je u akciji koja je nosila kodno ime "Marvel" uhapsila četiri osobe, a zaplenjeno je i 3.250 pakovanja kokaina, kao i vreće sa marihuanom i kokainom
Printskrin: YOutube/Manchester Evening News
Policajci iz Perua obučeni u superheroje iz čuvene Marvel franšize lovili su narko dilere na ulicama glavnog grada Lime.
Spajdermen, Kapetan Amerika, Tor i Crna udovica učestvovali su u policijskoj akciji tokom koje su vršeni pretresi nekoliko kuća u naselju San Huan de Luringančo, piše BBC.
Preporučujemo
Pojavila se nova karta Evrope i izazvala pažnju: Sada preko Hrvatske piše 79, a Srbije 77
Par išao na vantelesnu oplodnju i dobio devojčicu: Sada tuži kliniku, fotografija bebe sve govori
Policija je u akciji koja je nosila kodno ime "Marvel" uhapsila četiri osobe, a zaplenjeno je i 3.250 paketa kokaina, kao i vrećice sa marihuanom i kokainom.
Cela akcija organizovana je za Noć veštica, pa su zbog toga policajci odlučili da obuku kostime.
Video: Da li je ovo novi Marvelov junak: Spajder mačak prkosi sili gravitacije
(Telegraf.rs)