• 3

Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: Traži se prodavac na aerodromu u Beogradu

oglasu se navodi da se radi u smenama od po dvanaest sati kao i da će prodavci biti angažovani na duži vremenski period

  • 3
Devojka fiskalna kasa računi kasirka prodavačica Foto-ilustracija: Shutterstock

PD SAT - Kadrovske usluge je u potrazi za novim prodavcem na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu.

Opis posla:

  • Usluživanje kupaca
  • Rad na kasi
  • Promovisanje ekskluzivnog asortimana proizvoda

U oglasu se navodi da se radi u smenama od po dvanaest sati kao i da će prodavci biti angažovani na duži vremenski period. PD SAT navodi da je početna mesečna zarada 75.000 dinara.

Kandidati takođe moraju imati osnovno znanje engleskog jezika.

Rok za prijavu je do 7. maja. Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na Poslovi Infostud.

(Aero.rs)

Video: ATR 72 srs.600 Air Serbia

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Aero Telegraf zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Hahahaha

    26. april 2024. | 15:52

    75 000 za 12 sati rada , pa dobar vic ....

  • Nata 69

    26. april 2024. | 22:57

    Ja za te pare radim šest sati dnevno i svaka druga subota slobodna...

  • Mira

    26. april 2024. | 17:08

    Svaki drugi dan kao policija kao med sestre u bolnici

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>