SPEKTAKL: Kakva golčina Nejmara Italijanima (VIDEO)

Brazil pobedio Italiju sa 4:2 , a duel obeležio odličan gol brazilskog asa iz slobodnog udarca. Ostali strelci za "karioke" Dante i Fred, dok su za "azure" golove dali Đakerini i Kjelini

• 0

Fudbaleri Brazila razbili su Italiju sa 4:2 na "Fonte nova" areni u Salvadoru u odličnom meču u grupi Kupa konfederacija, a meč je obeležio fenomenalni gol Nejmara.

Ekipa Felipea Skolarija povela je golom Dantea u nadoknadi prvog dela. Izjednačio je Đakerini u 51. minutu, ali samo četiri minuta kasnije maestralni Nejmar je iz prekida savladao Bufona i postigao gol i na trećem meču na ovom turniru.

Do kraja utakmice Fred je pogodio za 3:1 i 4:2, a u međuvremenu gol za "azure" postigao je Kjelini. Oba sastava obezbedila su prolaz u polufinale u prva dva kola, pa su majstori na obe strane mogli da pokažu sav svoj talenat.