TOTALITARNI FACEBOOK: Zabranio 4chan stranicu!
0
0
U objašnjenju koje su administratori ove stranice dobili stoji da se reč "4chan" stavlja u isti rang sa rečju "pedobear", internet mimom koji se koristi za ismevanje pedofila
Jedna od najboljih i najhumorističnijih stranica na Facebooku, 4chan, koja ima skoro dva miliona lajkova, moraće da promeni ime, pošto ih je Facebook obavestio da njihov naziv više nije dozvoljen.
Preporučujemo
Ovih 12 tajnih Android kodova treba da znate: Evo šta rade
Jesu li tanki gejmerski laptopovi samo za ljubitelje video igara? Unutar kućišta kriju se prijatna iznenađenja
U objašnjenju koje su administratori ove stranice dobili se reč "4chan" stavlja u isti rang sa rečju "pedobear", internet mimom koji se koristi za ismevanje pedofila i onih koje privlače mlađe osobe.
Trenutno se na samoj stranici raspravlja o novom nazivu. Facebook neće prihvatiti nijednu verziju novog imena koja u sebi sadrži "4" i "chan".
Autor pobedničkog predloga će dobiti status koadmina.
(Telegraf.rs)